Beşiktaş Başkanı Hasan Arat sessizliğini bozdu! ‘Bitirmeye yakınız’

Beşiktaş ara transfer döneminde şu ana kadar sadece Svensson’a imza attırdı. Siyah-beyazlı takımda kadro dışı bırakılan isimlerden Onana, Bailly ve Rosier ayrıldı. Takımda kötü gidişat sürüyor. Siyah-beyazlı taraftarlar yönetimden takviye yapmasını istiyor. Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, transferle ilgili Posta Gazetesi yazarı Murat Çelik’e konuştu.

İşte Hasan Arat’ın açıklamaları: “En başta şunu söyleyeyim; şu anda önceliğim transfer. Perşembe günü Avrupa’da transfer bitiyor ve sonrasındaki bir hafta boyunca Türkiye’nin şansı var. O bir haftada avantajlı maliyetlerle birçok yeni alternatif de ortaya çıkacak ama bizim zaten üzerinde olup bitirmeye yakın olduğumuz isimler var. Dolayısıyla benim sessizliğim insanlarda, sanki söz verip de yapamamış, o yüzden susuyormuş gibi bir düşünce oluşturuyor olabilir ama bunun öyle olmadığını önümüzdeki günlerde herkes görecek.

‘BEŞİKTAŞ CAMİASI BU OYUNA GELMEZ’

Bakın ben küfür olmadığı müddetçe her türlü eleştiriye açığım. Taraftarım beni hicivle eleştirebilir. Ona hiç kızmam. Başımın üstünde yeri var. Ama bu işi profesyonel yapan insanlar sakın beni kendi camiamın önüne atmaya çalışmasın. Beşiktaş camiası bu oyuna zaten gelmez. Şunu çok net söyleyeyim; şu ortamda bir panik havası yaratıp kimse beni menajerlerin kucağına itemez. Hepsi kapıda bekliyor. Ama açık söylüyorum, bu oyuna gelmemiz söz konusu olamaz.

‘HAYATIMDA KİMSEYİ ALDATMADIM’

Son olarak… Rahmetli Süleyman Ağabey’in (Seba) giderken bir lafı vardı, “Hayatımda ben hiç kimseyi aldatmadım” diye. Bakın, ben hayatımda hiç kimseyi aldatmadım. Vakti gelince de herkes neyin ne olduğunu öğrenecek. Sessizliğim kimseyi şaşırtmasın ya da yanıltmasın. Ne yaptığını bilen bir insan olarak işimin başındayım.”

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x