Yalova’da 15 yıldır Karagöz ve Hacivat gölge oyununu büyük ebat tasvirler kullanarak çocuklarla buluşturan Emre Karaoğlu, ramazan ayında geleneği yaşatmak için çeşitli mekanlarda gösteriler yapıyor. Karaoğlu, gösterilerde yaklaşık 1 metreyi bulan tasvirler ve büyük perde kullanarak izleyenlerin beğenisini topluyor. Çocukları ve yetişkinleri eğlendirmek amacıyla yapılan gösteriler, ramazan ayında hemen hemen her yerde devam edecek.