Samsung Galaxy M15 5G’nin tasarımı ve renk seçenekleri ortaya çıktı

Vivo ile orta segmentte rekabet halinde olan Samsung’un popüler M serisi akıllı telefonları genişlemeye devam ediyor ve yakın aylarda Galaxy M15 modelinin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Güvenilir bir duyumcu olan Evan Blass tarafından internete sızdırılan görseller, cihazın tasarımı ve renk seçenekleri hakkında bizlere ipuçları veriyor. Tasarım açısından önceki modellere benzer bir yapıda olan Galaxy M15, arkasında üç kamera yuvası ve rahat tutuş için yuvarlatılmış kenarlara sahip.

Cihazın ön yüzünde, küçük bir damla şeklinde çentikle tam ekran bir görüntü ve altta belirgin bir çerçeve bulunuyor. Sızdırılan görseller, cihazı Gümüş, Böğürtlen Mavisi ve Dumanlı Mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle gösteriyor.

Samsung Galaxy M15 5G’nin tasarımı ve renk seçenekleri ortaya çıktı

Galaxy M15’in, 6000mAh kapasiteli büyük bir bataryaya ve 25W hızlı şarj desteğine sahip olması bekleniyor. Android 14 ile çalışacak olan bu cihaz, 2.4GHz ve 5GHz WiFi ağları ile uyumlu olacak. Bazı söylentilere göre Galaxy M15 5G, Galaxy A15 5G modelinin hafif değişikliklerle yeniden markalanmış bir versiyonu olabilir. Bu durumda, cihazda Dimensity 6100 Plus yonga seti ve 6.5 inç boyutunda bir AMOLED ekranın bulunması muhtemel.

Samsung, 4 Mart’ta Hindistan’da Samsung Galaxy F15 5G modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Şirket, bu telefonun özelliklerine dair çeşitli ipuçlarını paylaşırken, cihazın Hindistan fiyatı da geçtiğimiz hafta bir sızıntı ile gündeme gelmişti. Samsung Galaxy M15 5G’nin lansmanının ise önümüzdeki haftalarda yapılması bekleniyor. Bu cihazın piyasaya sürülmesiyle birlikte kullanıcılar, yüksek batarya kapasitesi ve güncel yazılım desteği gibi özelliklerle donatılmış yeni bir seçeneğe daha kavuşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x
denemeruf3 fatih deneme kod son test denememee